Top
Shanghai-Tower-iLike-mk-F

„Урбаните нинџи“ ја освоија највисоката зграда во Шангај

„Урбаните нинџи“ односно руските фотографи Витали Раскалов и Вадим Макхоров успеаа да се искачат до самиот врв на највисоката зграда во Шангај, која сеуште е во фаза на изградба. Притоа направија интересни фотографии. Погледнете дел од нив.

Shanghai-Tower-iLike-mk-002

Shanghai-Tower-iLike-mk-003

Shanghai-Tower-iLike-mk-004

Shanghai-Tower-iLike-mk-005

Shanghai-Tower-iLike-mk-006

Shanghai-Tower-iLike-mk-007

Shanghai-Tower-iLike-mk-008

Shanghai-Tower-iLike-mk-009

Shanghai-Tower-iLike-mk-010

Shanghai-Tower-iLike-mk-011

Shanghai-Tower-iLike-mk-012
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>