Top
Crno-beli-fotografii-od-divi-zhivotni-iLike-mk-F

Одлични црно-бели портрети на диви животни

Фотографиите во продолжение нѝ доаѓаат од 48-годишниот фотограф Дејвид Ј. од Шкотска. Талентираниот фотограф за себе вели дека е голем вљубеник во природата, а особени дивите животни. Исто така, вистинска фан на црно-белите фотографии, контрастот и играта со светло.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>