Top
Diviot-svet-na-Afrika-iLike-mk-F

Црно-бели фотографии од дивиот свет на Африка

Овие совршени црно-бели фотографии се дело на Лорен. Истите се направени пред цели 13 години, при неговата туристичка посета на Кенија, Замбија и Боцвана. Критичарите ги оценија како одлични, со особени пофалби за играта со светло и контрастите.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>