Top

Уникатен стол од полици за книги

Холандското студио Atelier 010 е заслужно за дизајнот на овој уникатен стој изработен од полици за книги. Заоблените полици за книги формираат стол каде луѓето може да седат, да се релаксираат и да ги читаат своите омилени книги. Овој стол оди во комбинација со удобни перничиња и ламба. Совршено место за уживање во домот.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *