Top

Транспарентна лебдечка вазна

Иноватината вазна која лебди е дизајнирана од страна на јапонската компанија oodesign. На површината на водата изгледа како мал бран. Транспарентната лебдечка вазна комплетно се вклопува со течноста и станува речиси невидлива.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *