Top
detska-prva

Тематски детски соби во шарени бои

Данската компанија “Lifetime” направила еден спој на место за забава и одмор, креирајќи ги овие детски спални соби во кои ќе уживаат сите деца. Забавните решенија обезбедуваат место за детските игри, но и за одмор. Креветите се безбедни и убави, изработени од бор, со комбинација на лак и восок. Секоја соба е приказна за себе, доволно привлечна за да ја откријат малите дечиња.

detska8

detska13

detska14

detska10

detska11

detska1

detska

detska2

detska3

detska4

detska6

detska12

detska7

detska5

detska9
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *