Top

Розевиот свет на Барби

Замислете, Барби постои од 1959 година.  Во име на долгогодишното постоење, на Малибу е изградена куќа посветена на Барби. Ентериерот е уреден од дизајнерот Џонатан Адлер, и е навистина специфичен. Во целост, куќата е грандиозна и отмена, како што и доликува на Бабри.


4 Коментари

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *