Top

Ролер – печат за шарени ѕидови

Бојадисувањето е најдобар начин да се внесе разиграност и свежина во домот. Овие ролер-печати овозможуваат шарање на ѕидовите и тапетите во различни бои и дезени. Вистински креативен начин за менување на досадните еднобојни ѕидови.
1 Коментар

  • biljana mladenovska вели:

    kade bi ,ozela da goi najdam ovie roler-i za bojadisuvanje na zidovi vo skopje? ili se naracuvaat on line?!

    blagodaram

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *