Top

Плетена храна

Дизајнерката Кинтие Рае е голем гурман, па од таму и идејата да ги создаде овие интересни парчиња храна рачно изработени од волна. Ни се видоа интересни, па решивме да Ви ги прикажеме : )
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *