Top
interior-minimalist-furniture

Mинималистички парчиња мебел за модерен простор

Шпанските креативни консултанти Masquespacio го претставиле нивниот последно уметничко решение за тапацир компанијата Missana. Колекцијата наречена „The Novelties“ е составена од авангарден и современ спектар на производи. Првата единица развиена во колекцијата се нарекува „Oslo chair“, а нејзиниот минималистички дизајн претставува комбинирање медитеранска свежина и нордиска функционалност.

Cualiti Photo Studio

Cualiti Photo Studio

Cualiti Photo Studio

Cualiti Photo Studio

Cualiti Photo Studio
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>