Top
Минималистички кревет за миленичиња

Минималистички кревет за миленичиња

Доколку чувате милениче во Вашиот дом и сакате да има свое место за спиење, тогаш може да му направите вакво креветче кое нема да Ве чини многу. Потребно е само да направите конструкција со изглед на куќичка и да ставите мека перница на која ќе спие. Со малку труд и време ќе му создадете вистински дом на своето милениче.

Минималистички кревет за миленичиња


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *