Top
LEAtable-iLike-mk-F2

Стилска клуб-масичка направена од дабово дрво

Запознајте ја „Léa“ – убава кафе масичка изработена од дабово дрво во комбинација со висококвалитетен плексиглас во бела боја. Дизајнот и изработката се дело на француското студио „Nab Design“.

LEAtable-iLike-mk-002

LEAtable-iLike-mk-003

LEAtable-iLike-mk-004
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>