Top
gold-fish-tea-bag-iLike-mk-F

Кесички за чај со форма на златна рипка

Тајванскиот бренд „Charm Villa“ понуди иновативни филтер кесички за чај со уникатен дизајн. Кесичките имаат форма на златна рипка, а истите го привлекоа вниманието на љубителите на чај и уникатни нешта.

Повеќе слики во продолжение.

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-002

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-003

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-004

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-005
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *