Top

Кафе и двопек. Совршен спој за добро утро : )

Интересен POP ART тостер кој од Вашите тост лепчиња или двопек ќе направи вистинска уметност. Тостерот може да исцрта смајли и разни емоции и да испише букви. А како додаток има мала грејна плоча која со него остварува конекција преку USB приклучок и на истата можете да го притолите утринското кафе, млеко или чај. Задоволството да го имате ова идиотче во домашната кујна чини 50 долари. Нека Ви е добро утрото и убав денот драги лајкерчиња : )Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *