Top
banja_11

Инспирација за бањата од Болоња, Италија

Интернационалната изложба на керамички плочки “CERSAIE”, се истакнува како место каде се откриваат најновите трендови. Повеќе од 800 излагачи се претставија на шоуто во 2018-та година кое се одржува последната седмица од септември. Возбудливи и инспиративни дизајни кои може ќе ви послужат како идеја во уредување на вашата бања.

banja_01

banja_02

banja_03

banja_04

banja_05

banja_06

banja_07

banja_8

banja_09

banja_10

banja_12

banja_13

banja_14

banja_15
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *