Top
Elegantna-kukjichka-za-milenichinja-iLike-mk

Елегантна куќарка за миленичиња

The Missy Cave“ е дизајнерска куќарка за миленичиња која ќе овозможи удобен одмор на вашето маче или куче. Изработена е од дрво, а благодарение на убавата форма одлично ќе се вклопи во амбиентот на собата за дневен престој. Незнависно од видот на дрвото кој ќе го изберете, „The Missy Cave“ чини 899 американски долари.

Elegantna-kukjichka-za-milenichinja-iLike-mk2

Elegantna-kukjichka-za-milenichinja-iLike-mk3
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *