Top
ДНА полици за книги

ДНА полици за книги

Интересни полици за книги чиј дизајн е инспириран од структурата на ДНА, изработени во комбинација на дрво и челик. Полиците се достапни во две бои – бела и црна, а минималистичкиот дизајн одлично се вклопува во секој ентериер. Производител е „Милано мебел“, а нивната цена изнесува 1.050 американски долари.

ДНА полици за книги

ДНА полици за книги

ДНА полици за книги
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>