Top
Zara-Home-NY-2015-iLike-mk

Прекрасни Божиќни украси од „ZARA Home“

Во пресрет на Нова Година и Божиќ, „ZARA Home“ лансираше богата палета на декоративни елементи кои имаат за цел да ја збогатат празничната атмосфера во вашиот дом. Линијата вклучува лампиони, венци, сијалички, свеќници и свеќи, чаршафи за маси со празнични мотиви, како и раскошни елки.

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-02

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-03

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-04

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-05

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-06

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-07

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-08

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-09

Zara-Home-NY-2015-iLike-mk-10

Погледнете го кусиот филм изработен за примовирање на празничната колекција на „ZARA Home“.

Извор:ДивианАртс.ком
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>