Top
Во новиот дом на Чендлер Бинг од серијата „Пријатели“

Во новиот дом на Чендлер Бинг од серијата „Пријатели“

Актерот Метју Пери, или уште попознат како Чендлер Бинг од „Пријатели“, се поднови со нов дом. Куќата се наоѓа на преубавата плажа Малибу во јужниот дел на Калифорнија. Куќата се одликува со чисти линии, масивни тавански греди, големи простории, како и огромни стаклени површини кои овозможуваат прекрасен поглед кон надворешниот свет.

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-002

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-003

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-004

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-005

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-006

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-007

Celebrity-Spotlight-Malibu-Beach-Home-of-Matthew-Perry-iLike-mk-008


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>