Top
001

Куќа на плажата “Bethany” инспирира релаксација

Дизајнерката Marnie Oursler, која и самата живеела во оваа убава куќа е задолжена за нејзиниот комплетен изглед. Самата куќа се наоѓа на прекрасна локација, на плажата “Bethany” во Делавер. Комбинацијата на бела и сина боја, топлите материјали и природните текстури ја прават оваа куќа место кое е совршено за релаксација.

013

009

007

005

004

003

011

002

012

006

010

008
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *