Top
Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-5

Хотелот „Aquapura Duoro“ во Португалија

Многумина, хотелот „Aquapura Duoro“ го нарекуваат „дијамант на реката Дуоро“. Тој нуди спокоен амбиент во секоја од своите соби, а ги има 71. Располага со ресторани, барови, винска соба, спа центар и тениско игралиште. За оние кои сакаат приватност, има 20-тина вили кои им овозможуваат на посетителите да уживаат во приватни базени, комплетно опремена кујна и отворено огниште во дневната соба кое создава чувство на спокојство и мир. Сите соби се уникатни: едни се темни и заводливи, а други изобилуваат со светлина и светли бои.

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-8

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-2

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-4

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-3

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-1

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-7

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-6

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-9

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-10

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-12

Stunning-Aquapura-Duoro-Hotel-of-Portugal-11


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *