Top
themirror-ilike-mk-f

Хотел „Mirror“ – Бела елеганција сред Барселона

Овој прекрасен хотел се наоѓа во централното подрачје на преубавата Барселона. Во хотелот доминира белата боја, која асоцира на нешто чисто и има благопријатно смирувачко дејство. Првиот кат е резервиран за рецепција и голем раскошен ресторан, а во преостанатите спратови од објектот се распоредени 63 соби со различна квадратура. На кровот е изведена тераса со убав поглед кон градот, а има и базен.

themirror-ilike-mk-002

themirror-ilike-mk-003

themirror-ilike-mk-004

themirror-ilike-mk-005

themirror-ilike-mk-006

themirror-ilike-mk-007

themirror-ilike-mk-008

themirror-ilike-mk-009
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>