Top

Ресортот Dunton Hot Springs во Колорадо

Ресортот Dunton Hot Springs се наоѓа во југозападниот дел на Колорадо, длабоко скриен во планините Сан Хуан. Уникатното одморалиште овозможува одмор во тишина, далеку од градскиот хаос. Се состои од 13 уникатни и автентично реставрирани апартмани кои се „расфрлани“ во долината на Сан Хуан. Овозможува пријатно уживање, како во летното зајдисонце така и во текот на зимата.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>